MogilnoBez kategorii 

Mogilno – gdzie szukać gadżetów reklamowych?

Miasto Mogilno znane przez większość mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Dlaczego jest tak bardzo lubiane? Co mieszkańcy widzą w tym mieście i czy rzeczywiście ma swój urok? Co ciekawego możemy zobaczyć? Jak miasto przykłada się do reklam całego miasta?

Dlaczego jest tak bardzo lubiane?

Jedną z jego głównych zalet jest fakt, że jest to bardzo małe miasto. Przekłada się to na możliwość dotarcia do każdego wybranego celu bez dojazdu samochodem, autobusem czy taksówką. Według mnie to bardzo dobra i ekologiczna opcja, dlatego większość mieszkańców nie używa środków komunikacji. Kolejną ciekawą zaletą jest znajomość i wzajemna pomoc tubylców. Właśnie dlatego, że Mogilno jest tak małe, praktycznie wszyscy się tutaj znają. Większość codziennie wita się z uśmiechem na twarzy, całkiem miło jest zatrzymać się na chodniku i pogawędzić z sąsiadem czy znajomym. Jak to w każdym mniejszym mieście mamy prowadzoną lokalną gazetę, z której możemy wyczytać wszystkie aktualnie dziejące się zdarzenia.

Miasto artystów

W całym mieście możemy znaleźć masę ukrytych talentów. Głównie tancerzy, piosenkarzy, malarzy czy nawet kucharzy. W Mogilnie prowadzonych jest wiele zajęć artystycznych i sportowych, co przekłada się później na zadowalające wyniki i awanse, które widać gołym okiem.

Zaproszenia Mogilno

Co ciekawego możemy zobaczyć?

Jedną z głównych atrakcji jest klasztor benedyktynów, który od lat cieszy się dużą popularnością, ze względu na bardzo dobry stan zachowania. Od razu obok klasztoru płynie piękne jezioro Mogileńskie, które możemy latem przepłynąć rowerem czy kajakiem. W okolicy miasta również latem możemy odwiedzić przepiękną strzeżoną plażę w Wiecanowie czy zimą mamy możliwość pojeździć na mogileńskim lodowisku. W całym obrębie jest wiele lasów i jezior, które przez cały rok możemy odwiedzać.

Reklama miasta

Miasto znane jest na przykład z koszulek ‘Mogilno serce się raduje’. Inne gadżety Mogilno są równie lubiane i noszone przez mieszkańców i turystów. Z reguły są to pocztówki, breloczki, banery i ulotki. Mogilno przykłada dużą uwagę na dobrą reklamę miasta po to aby nie tylko mieszkańcy je pokochali.

Zobacz również