taśmy gumoweBez kategorii 

Taśmy przenośnikowe – przyspieszenie prac produkcyjnych

Taśmy przenośnikowe nadają się do praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Czy rzeczywiście jest to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy? Czy taśmy przyspieszą produkcję i transport? Co oferują nam firmy sprzedające taśmy?

Taśmy przenośnikowe – opłacalna inwestycja?

Takie pytanie zadajemy sobie przy każdej większej inwestycji. To zrozumiałe, ponieważ żaden przedsiębiorca nie chciałby wydać dużej kwoty na coś, co nie będzie działać. Jednak taśmy gumowe są jedną z lepszych inwestycji dla naszej firmy. Niezależnie od tego czym się zajmujemy, nadadzą się do przetransportowanie praktycznie wszystkiego. Taka inwestycja nie dzieje się bez żadnego zabezpieczenia. Dostajemy gwarancję na naprawę usterek. Oprócz tego mamy możliwość serwisowania taśm oraz ich regenerację. Mimo poważnej inwestycji, mamy zabezpieczenie w przypadku awarii czy usterki, dlatego o nic nie musimy się martwić.

Taśmy przenośnikowe – przyspieszenie produkcji?

Wielu przedsiębiorców nadal zastanawia się nad zainwestowaniem w taśmy przenośnikowe. Takie taśmy są popularne w wielu gałęziach przemysłu. Są stosowane do transportu żywności, produktów, a nawet do transportu ciężkich rzeczy. Szczególnie kojarzą nam się z liniami produkcyjnymi, które na taśmach transportują produkty. Na samym początku takie taśmy były stosowane w większych przedsiębiorstwach, jednak aktualnie możemy zobaczyć je wszędzie. Znacznie ułatwiają i usprawniają przetransportowanie potrzebnego produktu w inne miejsce.

taśmy przenośnikowe

Taśmy transportowe – oferta

Oferty są zależne od działalności firmy, jednak mimo to możemy znaleźć naprawdę wiele rodzajów taśm. Najczęściej spotykamy kompleksowe oferty zawierające:

  • taśmy tkaninowo-gumowe,
  • taśmy PCV PU z atestem PZH,
  • gumowanie bębnów,
  • połączenia mechaniczne do taśm,
  • pasy i spinki do pras rolujących,
  • regeneracja taśm,
  • pasy do podajników kubełkowych,

Nawiązując do taśm musimy pamiętać, że każdy rodzaj ma dodatkowe podrodzaje, które są odporne na różne uszkodzenia. Na przykład możemy wybrać taśmy odporne na temperaturę, olejoodporne, trudnościeralne, trudnopalne i tak dalej.

Zobacz również