Mobilny serwis aut ciężarowych EuropaBez kategorii 

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa – kiedy warto skorzystać z usług?

 

Mobilne warsztaty samochodowe są coraz bardziej pożądane na rynku. Z roku na rok przybywa firm, które świadczą tego typu usługi. Wybierając się w dłuższe trasy, nie musimy obawiać się o to, że w razie awarii pozostaniemy bez pomocy. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, kiedy i dlaczego warto skorzystać z mobilnych warsztatów samochodowych. 

Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań – kiedy warto skorzystać z jego usług?

Znasz uczucie, kiedy jesteś pośrodku niczego, a samochód odmawia posłuszeństwa? Nie znając okolicy lub znajdując się daleko od mechanika czy stacji benzynowej, często pozostajemy bez wyjścia i jesteśmy zdani na mobilny serwis aut. Jest to najlepsze rozwiązanie. Dlaczego?

 

Czym jest mobilny serwis aut ciężarowych Europa?

Mobilny serwis samochodowy to warsztat z dojazdem do miejsca, które zostało wskazane przez klienta. Na miejscu dokonuje się diagnostyki auta – najczęściej jest to podłączenie do komputera, a następnie jeżeli naprawa możliwa jest na miejscu, to również dokonuje się jej. Jeżeli usterka jest poważniejsza, to samochód zostaje odholowany na warsztat. Wiele mobilnych serwisów oferuje swoją pomoc nawet 24 godziny na dobę. Jest to świetne rozwiązanie, dla klientów, którzy często znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

Zgłoszenie awarii samochodu – jak wygląda?

Zgłoszenie awarii samochodu jest bardzo proste! Kierowca pojazdu kontaktuje się z warsztatem, a następnie opisuje usterkę i wskazuje miejsce postoju. Obsługa dokonuje wstępnej diagnozy, a następnie wysyła fachowców w wyznaczone miejsce. Jeśli usterka możliwa jest do usunięcia na drodze – podejmuje się działania.

Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań

Dlaczego coraz więcej klientów korzysta z usług mobilnego serwisu?

Mobilni mechanicy dokonują naprawy usterki w wyznaczonym miejscu i czasie. Czasami naprawa odbywa się ,,od ręki”, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż oczekiwanie na naprawę we warsztacie stacjonarnym.

Korzystanie z mobilnego serwisu aut ciężarowych to często skuteczna i szybka naprawa w jednym miejscu.

Czas to pieniądz – dosłownie i w przenośni. Aby odstawić auto do serwisu nie trzeba nawet wychodzić z domu. Mechanik lub elektryk samochodowy przyjedzie we wskazane przez nas miejsce, a my możemy zająć się swoimi sprawami. Dodatkową zaletą jest uniknięcie holowania, gdy samochód nie chce odpalić. Naprawa, która okaże się poważna, wymaga, aby auto został odholowane na warsztat.

 

Zobacz również